LOOK BELLA 2011 

  • 11.11.2011, Regionální finále Čechy (Mazanej králíček, Hybernská 32, Praha 1)
  • 30.11.2011, Regionální finále Morava (Noem Arch Restaurant & Design hotel, Cimburkova 9, Brno)
  • 09.12.2011, Velké finále (Park Hotel, Veletržní 20, Praha 7)

 

 

  Účastníci mohli vidět 14 krásných dívek, které soutěžily o titul LOOK BELLA Petřínské rozhledny 2011, přehlídku luxusního spodního prádla značky Bruno Banani, přehlídku limitované edice sportovních triček značky ELAN od INA Sport, skvělá taneční vystoupení a vystoupení kapely miniMAXband. Návštěvníci si také mohli u stánku celosvětové charitativní organizace UNICEF, se kterou agentura Prestige Models spolupracuje, zakoupit panenku v rámci projektu "Adoptuj panenku a zachráníš dítě" a spoustu dalších předmětů. Návštěvníci mohli vyzkoušet i luxusní kosmetiku MATIS PARIS či novinky ze světa parfémů značek VERSACE a HUGO BOSS.

Během večera byl návštěvníkům k dispozici bohatý raut, hosté si mohli prohlédnout unikátní výstavu Járy Cimrmana nebo vystoupat až na vrchol Petřínské rozhledny a shlédnout tak neopakovatelný výhled na osvětlenou noční Prahu.

Soutěžící česali kadeřníci z exkluzivního kadeřnického salonu PETRA MĚCHUROVÁ a o vizáž dívek se staral tým vizážistek ze salonu LOTOS BEAUTY.

Celým večerem provázel herec, zpěvák a moderátor Míra Nosek. Atmosféru podpořily známé osobnosti, např. světoznámý fotografRossano B. Maniscalchi, který zasedl také v porotě, dále automobilový závodník Jiří Volf, Petr II. Michael Vojtíšek hrabě von Hahn a další.    

 

   

Vítězkami LOOK BELLA Petřínské rozhledny se staly:

1.      místo – Šárka Sokolová (dívka č. 1)

2.      místo – Nikola Dotková (dívka č. 3)

3.      místo – Markéta Břízová (dívka č. 4)

 

Nyní se všichni můžeme těšit na regionální finále Čechy (11.11.2011 v  Praze) a Morava (30.11.2011 v Brně).
Nakonec nás čeká celorepublikové Velké finále, které se bude konat začátkem prosince v Praze.